Ludzie Cienie

Zjawiska które nie zostały wyjaśnione.

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
Linkerka
VIP
VIP
Podziękował: 13 razy
Podziękowano: 23 razy

Ludzie Cienie

Postautor: Linkerka » 26 maja 2017, 14:52

Ostatnio natknęłam się na dziwny temat, który bardzo zgrywa się z moimi ( jak i mojej rodziny czy znajomych ) doświadczeniami.
Często czy to kątem oka czy przechodząc widzę cienie w postaci ludzkiej, czasem są one ciemne, czasem białe a czasem nawet mogę zauważyć człowieka ubranego w czerwony / pomarańczowy sweter i dżinsy.
Nie widzę ich tylko ja, widzi je cała moja rodzina zamieszkujaca mój dom ( w chwili obecnej 4 osoby ).
Kim oni są ? Czego chcą ?
W mojej rodzinie nigdy nie działo się za dobrze . Ba, przez pewien czas byłam przekonana ze cos jest nie tak z tym moim domem. Stuki, pukanie, chodzenie po schodach czy śmiech dziecka lub rozmowy nie wiadomo skąd są już na porządku dziennym.
Ciągle czuje się obserwowana ale nie odczuwam strachu , jedynie smutek i coś na kształt współczucia. Kiedyś panicznie się tego bałam, dziś mało rzeczy jest w stanie mnie przestaszyc, jednak jestem ciekawa opinii kogoś kto może więcej wiedzieć na temat tych istot . Czy to jakieś demony ? Duchy ? Czy można się ich pozbyć ? Albo skontakowac ?
W tabliczki ouija nie za bardzo chce się bawić.
Awatar użytkownika
Ona89
Administrator
Administrator
Podziękował: 163 razy
Podziękowano: 65 razy

Re: Ludzie Cienie

Postautor: Ona89 » 30 maja 2017, 8:44

Ludzie Cienie są znaną zagadką na całym świecie. Pojawiają się podobno przy osobach,które przeżywają ogromny stres.Własnie niektórzy naukowcy tłumaczą to zjawisko wysokim poziomem stresu lub chorobami neurologicznymi.
Istnieje również teoria o osobach podróżujących miedzy wymiarami.
Zazwyczaj wysocy z czerwonymi oczami.
Można spotkać tez Pana "Cień w kapeluszu z szerokim rondem"
Kim są?
Osobiście uważam,iż to istoty,które żywią się emocjami.Im osoba bardziej emocjonalna a jej emocje są skraje tym bardziej je przyciągają.Dla ciekawostki powiem wam,że tego "Pana w kapeluszu "widywałam w swoim życiu nie jeden raz.Jednak głębszych przemyśleń na ten temat już nie prowadzę.Skoro nie mam na to wpływu to po co się martwić?:)
Mam nadzieję,że kiedyś ta zagadka zostanie rozwiązana .
Obrazek
Pozdrawiam serdecznie Ona89
Obrazek
Awatar użytkownika
czarnyTrójkąt
VIP
VIP
Podziękował: 4 razy
Podziękowano: 8 razy

Postautor: czarnyTrójkąt » 02 cze 2017, 9:47

I tak po prostu przechodzisz od tego do porządku? A czemu nie spróbowałaś zagadnąć tego cienia - może by się coś stało. Może by odpowiedział jednak?

Moim zdaniem właśnie ktoś wcześniej bawił się tabliczką ouija - i to jest efekt tej zabawy! To się samo nie skończy :)
عش ودع غيرك يعيش
Awatar użytkownika
Ona89
Administrator
Administrator
Podziękował: 163 razy
Podziękowano: 65 razy

Postautor: Ona89 » 02 cze 2017, 9:53

Czarny Trókącie nigdy nie bawiłam się tabliczką oujia.
To coś jest,ale z zasady lepiej takie sprawy ignorować i żyć normalnie wtedy jesteś jakby od tego oddzielony.Napisałam to ot tak ,ale nie chce się wdrażać w szczegóły.Pewnych rzeczy dowiemy się po śmierci.Pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
czarnyTrójkąt
VIP
VIP

Postautor: czarnyTrójkąt » 02 cze 2017, 10:20

Ona89 pisze:Czarny Trókącie nigdy nie bawiłam się tabliczką oujia.
To coś jest,ale z zasady lepiej takie sprawy ignorować i żyć normalnie wtedy jesteś jakby od tego oddzielony.Napisałam to ot tak ,ale nie chce się wdrażać w szczegóły.Pewnych rzeczy dowiemy się po śmierci.Pozdrawiam

Wierzę, ale napisałem "ktoś kiedyś" otworzył tą bramę! Tam jest portal (takie miejsce - wypatrzenie na hologramie). I z stamtąd przychodzą duchy!
Ta tabliczka (choć nie ona jedyna) otwiera taki "portal"! I to się samo nie zamknie (ale jak te duchy nikomu nic nie robią) to można się nauczyć życia obok nich. Ja bym od razu wywalił pod byle pretekstem całą rodzinkę i wszedłszy do swojego koła zapytał - kim są? czego chcą? i jak im mogę pomóc? Albo bym ich "zmiótł" opierając się o swoją "wrażliwą" rodzinę!
عش ودع غيرك يعيش
Awatar użytkownika
Linkerka
VIP
VIP
Podziękował: 13 razy
Podziękowano: 23 razy

Postautor: Linkerka » 09 cze 2017, 10:41

czarnyTrójkąt pisze:I tak po prostu przechodzisz od tego do porządku? A czemu nie spróbowałaś zagadnąć tego cienia - może by się coś stało. Może by odpowiedział jednak?

Moim zdaniem właśnie ktoś wcześniej bawił się tabliczką ouija - i to jest efekt tej zabawy! To się samo nie skończy :)

Ale to było lata temu :) czyżby nadal jakiś byt miał taki wpływ na domowe życie i nie tylko ? Jeśli tak to jak się go pozbyć ( zaznaczam że tabliczka była robiona ręcznie, nic specjalnego poza pokazaniem kilku niezrozumiałych liter, się nie stało więc to możliwe ?)
Co do zagadania, próbowałam. Odpowiedzi nie było, Do dziś pozostało przesuwanie przedmiotow, stukanie, stlumiome głosy ( niezrozumiałe, jakby z oddali ) . Chciała bym oczyścić mój dom z tych bytów ale pojęcia nie mam jak, sposoby z wodą swiecona, świeca, czy obsypywaniem solą dają efekty bardzo krótkotrwałe, tak jakby uciszali się na chwilę.
Awatar użytkownika
czarnyTrójkąt
VIP
VIP

Postautor: czarnyTrójkąt » 12 cze 2017, 23:41

Linkerka pisze:Ale to było lata temu :) czyżby nadal jakiś byt miał taki wpływ na domowe życie i nie tylko ? Jeśli tak to jak się go pozbyć ( zaznaczam że tabliczka była robiona ręcznie, nic specjalnego poza pokazaniem kilku niezrozumiałych liter, się nie stało więc to możliwe ?)
Co do zagadania, próbowałam. Odpowiedzi nie było, Do dziś pozostało przesuwanie przedmiotow, stukanie, stlumiome głosy ( niezrozumiałe, jakby z oddali ) . Chciała bym oczyścić mój dom z tych bytów ale pojęcia nie mam jak, sposoby z wodą swiecona, świeca, czy obsypywaniem solą dają efekty bardzo krótkotrwałe, tak jakby uciszali się na chwilę.

Spróbuj wchodząc w medytację poprosić o biały promień światła, ściągnij ten promień na swoją głowę a następnie spróbuj wejść we właściwą medytację. Tam jak się już rozluźnisz postaraj sobie zwizualizować (wyobrazić kilka duchów). A następnie zobacz jak ten Twój biały promień spada na nich z góry / przelewa się po nich / czyści je - wtedy wypchnij z siebie (całą duszą swą): "oczyszczam was, zwalniam, żegnajcie, z Bogiem"

I tyle. U mnie to działa.
عش ودع غيرك يعيش
gracek1135
Nowy
Nowy

Postautor: gracek1135 » 25 lis 2017, 16:16

czarnyTrójkąt pisze:
Ona89 pisze:Czarny Trókącie nigdy nie bawiłam się tabliczką oujia.

Wierzę, ale napisałem "ktoś kiedyś" otworzył tą bramę! Tam jest portal (takie miejsce - wypatrzenie na hologramie). I z stamtąd przychodzą duchy!
Ta tabliczka (choć nie ona jedyna) otwiera taki "portal"! I to się samo nie zamknie (ale jak te duchy nikomu nic nie robią) to można się nauczyć życia obok nich. Ja bym od razu wywalił pod byle pretekstem całą rodzinkę i wszedłszy do swojego koła zapytał - kim są? czego chcą? i jak im mogę pomóc? Albo bym ich "zmiótł" opierając się o swoją "wrażliwą" rodzinę!

kazdy kto sie zna na ouija ci powie ze to tylko pic na wode i nie ma prawa dzialac
Bianconeri
VIP
VIP
Podziękował: 11 razy
Podziękowano: 30 razy

Postautor: Bianconeri » 04 gru 2017, 13:39

Jak ktokolwiek zawsze mówił o cieniach itd to pierwsza myśl jaka przychodziła mi do głowy to przemęczenie lub przedawkowanie czegoś i tu też się będę tego trzymał :P

Wróć do „Zjawiska Niewyjaśnione”