Mój bardzo dziwny sen

Nasze sny, sennik, wyjaśnienia.

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
Pichorek
Nowy
Nowy
Podziękowano: 2 razy

Mój bardzo dziwny sen

Postautor: Pichorek » 26 kwie 2017, 23:08

Mianowicie dnia dzisiejszego moja znajoma przypomniała mi o moim śnie który miałem kilka miesięcy temu. A więc mój sen rozpoczął się gdy podróżowałem łodzią miejską rzeką. Załoga na łodzi była pochodzenia Mongolskiego. W mieście moją uwagę przykuła grupa Chrześcijan ale tylko przechodzili więc potem już nie zwróciłem na nich większej uwagi. Zbliżając się do spływu rzeki w okolicach klifu musiałem coś załatwić i zeskoczyłem z łodzi (tutaj jakby mi się film urwał) i potem wracając do miejsca gdzie rzeka wypływała okazało się ,że to jest baaaaaardzo wysoki klif z wystającymi skałami i tutaj uwaga ze skały na skałę skakałem ze spadochronem było to bardzo miłe uczucie. Potem jak dotarłem do obozu gdzie znajdował się taki jakby tron na którym usiadłem okazało się ,że jestem dowódcą Mongolskim. Gdzieś niedaleko przechadzała się grupa rekonstruktorów historycznych ale to jakby w tle więc też byli jakby mało ważni dla mnie. Kolejną dziwną rzeczą we śnie był podwodny namiot do którego wchodziło się od góry (tak namiot był nasz mongolski właściwa nazwa z tego co mi wiadomo to chyba jurta) Ale nie to było rzeczą najdziwniejszą a wszak była nią kobieta o blond włosach z którą chyba pływałem już dobrze tutaj nie pamiętam. Kobieta wręczyła mi zioło do palenia które mogłem spalić tylko cztery razy i dzięki niemu mogłem się cofnąć nawet o 4000 lat w czasie. Po jakimś czasie znów zacząłem szukać tej dziewczyny i wylądowałem na bagnach. Wskoczyłem w te bagna to był taki nieprzyjemne uczucie mułu i po chwili zauważyłem topielca krzyknąłem i się obudziłem.
A więc to był mój sen trochę siedziałem nad jego interpretacją ale zachowam ją dla siebie i dla niektórych osób. A Wy miewacie takie dziwne sny?
Awatar użytkownika
Ona89
Administrator
Administrator
Podziękował: 163 razy
Podziękowano: 65 razy

Re: Mój bardzo dziwny sen

Postautor: Ona89 » 27 kwie 2017, 8:41

Twój sen jest bardzo ciekawy z tego co opisujesz.Jeżeli uznajesz reinkarnacje to można uznać,że widziałeś swoje inne wcielenie.
Ja jako katoliczka nie mam prawa do tego by to uznawać,ale :)sama miałam parę długich i bardzo treściwych snów.Nie wygląda on na sen symboliczny,ale na retrospekcje przeszłości.Przynajmniej w tej części gdzie jest to możliwe. Pamiętajmy,że nasz mózg przetwarza również to co przeżywamy to co widzimy,więc jeżeli twoje zainteresowania są związane również z historią lub jesteś nie zadowolony w jakim etapie życie jesteś lub kim jesteś lub kim być mógł być gdybyś się urodził nie teraz a kiedyś no to dodajesz dwa do dwóch i masz wyjaśnienie twojego snu. Pozdrawiam
Obrazek
monikakruk
Nowy
Nowy

Postautor: monikakruk » 29 lis 2017, 9:46

Tak ja mam dużo dziwnych snów , czasami bardzo realnych ,które wprost mnie onieśmielają.. Ja lubię popatrzeć na znaczenia snów od czasu do czasu, nie biorę tego całkowicie na klatę ale coś tam zawsze pozostaje w głowie.. Macie moze jakies miejsce gdzie sprawdzacie sennik ??
Awatar użytkownika
Linkerka
VIP
VIP
Podziękował: 13 razy
Podziękowano: 23 razy

Postautor: Linkerka » 29 lis 2017, 21:04

Mózg ludzki to bardzo złożony organ, który jest pełen informacji które tworzą się w niezwykle sny. Mózg ludzki potrafi wizualizowac doslownie każdy możliwy obraz

Wróć do „Sny”