Rytuał/ Zaklęcie na odkochanie się

Moderatorzy: Redaktorzy, Wróżbici

Awatar użytkownika
Linkerka
VIP
VIP
Podziękował: 13 razy
Podziękowano: 23 razy

Rytuał/ Zaklęcie na odkochanie się

Postautor: Linkerka » 19 lis 2017, 19:24

Witajcie.
Szukam zaklęć i skutecznych ( czytaj sprawdzonych ) zaklęć, rytuałów na odkochanie się, nie pytajcie po co, nie pytajcie dlaczego, po prostu czuję silną więz z osobą z którą nigdy nie będę, chcę zabić w sobie tą chorą miłość. Dodam, że mam wrażenie jakby "to" siedziało w moim sercu od lat, to dziwe, wiem, sama tego pojąć nie mogę, może mam za mały móżdzek a może już zwariowałam, ale wiem, że chcę pozbyć się niszczącego mnie uczucia miłosci i tęsknoty, inaczej nigdy nie będe mogła normalnie funkcjonować ( czytaj: poznać kogoś nowego ), a nadszedł taki czas kiedy kobieta zaczyna potrzebować związku, dlatego chcę zabić w sobie miłość do tego człowieka. Mam wrażenie, że jesteśmy w jakiś sposób połączeni, ale może to tylko wrażenie ? Nie ważne.
Czytałam o rytuale ze srebrną świecą, z czerwoną, czarną i innymi kolorami, ale tak na prawdę nie wiem czy są one skuteczne, no i nie chcę zadziałać w odwrotny sposób i jeszcze bardziej pokochać i jeszcze mocniej cierpieć, trwa to o wiele za długo, czas się tego pozbyć. Ktoś, coś ?
Proszę, nie oceniajcie mnie zle, po prostu nie mogę już normalnie funkcjonować, a chcę, więc nic innego mi nie pozostaje.
:)
Awatar użytkownika
Ona89
Administrator
Administrator
Podziękował: 163 razy
Podziękowano: 65 razy

Re: Rytuał/ Zaklęcie na odkochanie się

Postautor: Ona89 » 19 lis 2017, 20:06

Jezeli jestes od niego uzalezniona to nie milosc.Trzeba zacisnac zeby i zyc dalej.Odprawianie ryrualow nic nie da.Pozdrawiam Ona89
Obrazek
Awatar użytkownika
Angie
Moderator
Moderator
Podziękował: 24 razy
Podziękowano: 31 razy

Postautor: Angie » 19 lis 2017, 20:56

Czas. Tylko i wyłącznie czas, jeśli będziesz gotowa otworzyć się na inną osobę to to zrobisz. Nic na siłę.
Awatar użytkownika
Linkerka
VIP
VIP
Podziękował: 13 razy
Podziękowano: 23 razy

Postautor: Linkerka » 19 lis 2017, 20:59

Na prawde nie potrzebuje takich rad. Jedynie potwierdzeń co do skuteczności rytuałów. To już kilka lat trwa więc czas nie pomógł.
Awatar użytkownika
Nox
Nowy
Nowy
Podziękowano: 9 razy

Postautor: Nox » 21 lis 2017, 2:10

Bardzo Ci współczuję Linkerko...
Nie wiem czy uda mi się Tobie pomóc i osobiście odradzałabym wciąganie w to Magii, ale kiedyś słyszałam o rytuale żywiołów. Zwykle stosuje się go do oczyszczania z negatywnej energii, jednak ktoś wykorzystał to w podobnym celu i podobno się powiodło.
Przede wszystkim potrzebne jest do tego zdjęcie Twojego lubego. I tak jak sama nazwa mówi coś co symbolizuje żywioły, czyli Powietrze, Ziemię, Wodę i Ogień.
Rytuał z pozoru wydaję się być prosty.
Po pierwsze powinnaś obrócić w powietrzu jego zdjęcie, tyle razy ile czasu trwa już to uczucie. Następnie powinnaś zakopać jego zdjęcie również na tenże sam czas ile obrotów wykonałaś, po upływie odkopać. Zaraz potem zanurzyć je w wodzie, a gdy wyschnie spalić.
Najistotniejsze w tym wszystkim jest to, byś w ciągu całego rytuału jak najmocniej skierowała swoje intencje. Musisz być absolutnie pewna, że tego chcesz. Wyzbyć się jakichkolwiek wątpliwości. Głęboko wierzyć w skuteczność.

Nie chcę Cię w żaden sposób urazić, ale myślę że jeśli jest to tak silne uczucie, że nie pozwala Ci normalnie funkcjonować może powinnaś pomyśleć o rozmowach z psychologiem? Bez wątpienia problem jest w Twojej głowie i dobrze by było nad nim popracować.
Seeker
Nowy
Nowy
Podziękowano: 2 razy

Postautor: Seeker » 21 lis 2017, 18:56

Skuteczność rytuałów to kwestia indywidualna (jak wszystko). Jeśli ktoś wziąłby do ręki (lub otworzył na nowocześniejszym sprzęcie) jakąkolwiek książkę z tej dziedziny, to wyczyta, że powodzenie działań magicznych zależy od wielu czynników. W skrócie można powiedzieć to, że w jednej sytuacji u jednej osoby dane działanie przyniosło efekt, nie znaczy, że u drugiej zadziała tak samo.
Dodatkowo należy pamiętać, że "magia" to działania związane z energiami subtelnymi, delikatnymi, zatem efekty ich działania również są delikatne i subtelne, a ich powodzenie zawsze zależy od zaangażowania wszystkich sfer, zwłaszcza sfery fizycznej (która jest "twarda", a zatem efekty jej działania są również szybkie i mocne).
Widzę również ostrzeżenia typu "nie mieszałbym w to magii", niestety ta dziedzina nie jest aż tak widowiskowa i efektowna jakbyśmy sobie życzyli a główną czynnością wszystkich działań jest medytacja, kontrola myśli, emocji i analiza (wewnętrzna i zewnętrzna), zatem w takiej sytuacji zaangażowanie magii (medytacji) jest jak najbardziej na miejscu.
A do sedna, żeby dać jakieś dobre rady trzeba by było poznać bardzo dokładnie problem i zastanowić się nad możliwymi do podjęcia krokami by osiągnąć dany efekt, niestety nikt nie da uniwersalnego przepisu by pomachać parę razy łyżką i problem zniknie sam w sobie, to tak nie działa.

Wróć do „Biała Magia”