Polityczna psychologia

Porozmawiajmy o polityce!

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
Lakshmi
VIP
VIP
Podziękował: 115 razy
Podziękowano: 264 razy

Polityczna psychologia

Postautor: Lakshmi » 07 wrz 2017, 21:51

Trafiłam na pewną wypowiedź , którą poniżej cytuję

"Co do towarzysza Kaczyńskiego, a właściwie Benjamina Kalksteina, chazara to on gdy powiedział, że "Wy zabiliście mi brata ..." to potem gdy wrócił na swoje miejsce to usiadł i ... zaczął się śmiać. To zauważył w swoim programie "The Revolution Is Coming Rewolucja nadchodzi " Max Kolonko, pan to może zobaczyć ten program, bo warto. A tą sytuację pokazał TVN24 i tutaj Max Kolonko bardzo ostro jechał po PISiorach i co ważne to miał rację, ja do tego"

O co w tym chodzi? Chodzi o to jak manipuluje się narodem ( w polityce o to chodzi by ugrać to co się zamierza na zasadzie odwrocenia uwagi} Dlatego zawsze mówię, że trzeba używać mózgu, bo po to go mamy i nie pozwolić dać się strzyc jak barany

https://www.youtube.com/watch?v=7rdbOX62F8U&t=7s
Awatar użytkownika
Hybrid
VIP
VIP
Podziękował: 16 razy
Podziękowano: 41 razy

Re: Polityczna psychologia

Postautor: Hybrid » 08 wrz 2017, 22:37

Ja też trafiłem na ''pewną'' wypowiedź/wypowiedzi ... które stoją w skrajnej sprzeczności z prezentowanymi przez ciebie .

Pierwsze .
Nie powielaj internetowych dezinformacji o rodzinie Jarosława Kaczyńskiego ... jakoby to Chazar Beniamin Kalkstein .
Jest to prawda wzięta z tylnej , brzydkiej części ciała .

Rodzina Jarosława Kaczyńskiego ... po mieczu ... wywodzi się z Kaczyna Starego i Kaczyna-Herbasy , są to wsie w gminie Czyżew w powiecie wysokomazowieckim . Powyższe wsie i okoliczne włości były własnością rodu Kaczyńskich herbu Pomian .
Widzimy więc , że Jarosław Kaczyński to czystej krwi Polak w 7 udokumentowanym pokoleniu ... nie żaden wstrętny , trujący Chazar czy brudny i odrażający Żyd .
Odsyłam do : Drzewo genealogiczne rodu Kaczyńskich z Kaczyna herbu Pomian. szlachta.org.pl, 2008.

Drugie .
Bardzo cenię Maxa Kolonko i jego ''Mówię jak jest'' lecz w tym wypadku dał ''pupy'' na całej długości rowka .
Nie wiem skąd wziął powyższe zdjęcie z uśmiechniętym Jarosławem Kaczyńskim . Wstawił tylko jakiś kadr nic nie mówiący mądremu lecz głupkowi infekuje mózg .
Tu link do historycznej awantury w Sejmie z 18 lipca 2017 roku .
https://www.youtube.com/watch?v=BdtxYxCL8kY

Proszę oglądać od 8 minuty do 8:55 .
Nie ma tam nigdzie ujęcia z kamery ukazującego , uśmiechniętego Jarosława Kaczyńskiego .

Jeżeli cosik wstawia się na Forum należy to w jakiś sposób zweryfikować aby nie umieszczać , kolokwialnie mówiąc , nieprawdy .
Awatar użytkownika
Lakshmi
VIP
VIP

Postautor: Lakshmi » 09 wrz 2017, 0:54

Uważasz że ujęcia są tylko z jednej kamery? Jeżeli są dziennikarze na sali kamer może być więcej. Co do Kaczyńskiego to jeszcze przed wyborem pisu miałam listę na laptopie który zdechł, a skąd ją miałam już nie pamiętam. To chyba było w 2013 czyli 4 lata w tył. Co do rodu Kaczyńskich to powiem tak jak to było z moim dziadkiem nazywał się Sowa, ale zmienił nazwisko na Sowiński Wszystko da się zrobić, a papier wszystko przyjmie.
bezkres
Nowy
Nowy

Postautor: bezkres » 09 wrz 2017, 13:56

Jeżeli Kaczyński jest takim wytrawnym manipulatorem, to nie śmiałby się powróciwszy na krzesło w sejmie, przecież wie o tym, że jest obserwowany. Może rozśmieszyła go jakaś uwaga pod jego adresem z ust któregoś z posłów wypowiedziana. Poza tym, wypowiadając wiadome słowa o mordach zdradzieckich i dalej, miał na twarzy wyraz autentycznego obłędu, tak nikt nie zagra, Żyd chyba też nie.
Awatar użytkownika
Hybrid
VIP
VIP
Podziękował: 16 razy
Podziękowano: 41 razy

Postautor: Hybrid » 09 wrz 2017, 17:45

Lakshmi pisze: Co do Kaczynskiego to jeszcze przed wyborem pisu mialam liste na laptopie ktory zdechł, a skad ja mialam juz nie pamietam. To chyba było w 2013 czyli 4 lata w tył.

Takich wpisów w postaci list ... spreparowanych przez debili ... wala się na internetowych stronach dziesiątki .
Jeden oberdebil to spłodził a reszta pomniejszych debili to powiela ... myśląc , że to prawda , no bo jakże inaczej jeżeli lista została ''wykradziona'' z Wojewódzkiego Urzędu Spraw Wewnętrznych w W-wie .
Czekać tylko chwili jak z Popowskiego chama i parweniusza Wałęsy zrobią ''hrabiego'' tytularnego ... czyli Jaśnie Wielmożnego .

Per analogiam mamy sytuację z Bronisławem Marią hrabią Komorowskim , herbu Korczak - nota bene przygłupem i debilem z jednej strony a wysokiej klasy bezdusznym , bezwzględnym i groźnym ''politykiem'' z drugiej strony .
Gdy został Prezydentem III RP , przeciwna strona barykady natychmiast zmontowała mu ''nowy'' życiorys jakoby był wnuczkiem niejakiego Szczynukowicza który po wymordowaniu prawdziwych Komorowskich przez sowietów zawłaszczył ich nazwisko i herb ... co jest wierutną bzdurą wyssaną z brudnych i strupiastych paluchów .

Lakshmi pisze: Co do rodu Kaczynskich to powiem tak jak to bylo z moim dziadkiem nazywał się Sowa, ale zminil nazwisko na Sowinski Wszystko da sie zrobic, a pepier wszystko przyjmie

Dziadzio mógł sobie dowoli zmieniać nazwiska z Sowińskiego na Orłowskiego bądż innego ''pieżaka'' kończącego się na -wskiego ... z jednym tylko ale ... nie wywoływało to zmian h e r a l d y c z n y c h .
Jeżeli ktoś nie był i nie jest z rodu szlacheckiego bądż nie miał nadanego tytułu hrabiowskiego ... to papier heraldyczny , niestety tego nie przymnie choćby nie wiem jak , chcący zaklinał rzeczywistość .

Lakshmi pisze:Uwazasz ze ujecia sa tylko z jednej kamery? Jezeli sa dziennikarze na sali kamer moze byc wiecej.

Choćby było i 100 kamer ... nie zmieni to faktu , że Kaczyński po swojej ''amokowej'' wypowiedzi ... zasiadł grzecznie z powrotem na swoim miejscu nie szczerząc zębów w żadnym uśmiechu .
W oryginale zaprezentowanym z YT przeze mnie nie widać tam nigdzie wokół niego pochylonej posłanki w różowym żakiecie i dżinsowej spódnicy - co pokazał u siebie Max Kolonko .

Powyższa posłanka występuje w takiej sekwencji jak u Kolonki - w prezentowanym przeze mnie filmiku - dopiero po histerycznej wypowiedzi ''myszki agresorki'' niejakiej frustratki ''Pichowicz i Grasiuk'' .
I właśnie ten histeryczny , załamujący się głos wywołał uśmiech na obliczu Kaczyńskiego .
16:25 zaczynamy
16:51 Pani poseł doszła do ławki Pan JK
17:28 widać ją dokładnie na wysokości rzędu w którym siedzi JK
17:58 widać ją odwróconą plecami do kadrującego w pozie pochylonej nad rzędem w którym siedzą Terlecki Kaczyński i Błaszczak
18:29 widać ją jeszcze stojącą , wyprostowaną obok Suskiega a za siedzącym Terleckim
18:39 do 19:36 widać ją jak po całej hucpie idzie w kierunku swojego miejsca - kadrowana z tyłu - i je zajmuje

Odsyłam także do :
https://www.salon24.pl/u/przestrzen2/80 ... -kolonko,2

bardzo ciekawe komenty .
bezkres
Nowy
Nowy

Postautor: bezkres » 09 wrz 2017, 19:23

Kaczyński Jarosław nieraz się uśmiechał gdy Gasiuk-Pichowicz przemawiała. Braterstwo wzrostu i zacietrzewienia ponad podziałami?
Awatar użytkownika
Lakshmi
VIP
VIP

Postautor: Lakshmi » 10 wrz 2017, 20:49

Skoro tak autorytatywnie sie wypowiadasz, masz niezbite podstawy i dowody i z takim zacietrzewieniem reagujesz udowodnij ze tak jest podajac materiały w postaci dokumentu. Ja DEBIL :) przyjmę je na klatę, a Ty mile połechcesz swoje nadmuchane ego :))) Będziesz żył długo i szczęśliwie w poczuciu spełnionego obowiązku wobec swojego IMPERASTORA. W sumie mnie to rybka

Wróć do „Polityka”