Życie śmierć i reinkarnacja

Zdaje Ci się że już kiedyś byłeś na tym świecie ? A może innym ?

Moderator: Redaktorzy

danut
VIP
VIP
Podziękował: 212 razy
Podziękowano: 141 razy

Re: Życie śmierć i reinkarnacja

Postautor: danut » 09 gru 2016, 15:21

I nielogicznie to rozumujesz . Ja twierdzę, ze "myślokształty mogą kogoś skrzywdzić " a zaraz piszesz "Ty uważasz, że demona (w twym rozumowaniu pajaca wymyślonego przez chory umysł) nie można wysłać do kogoś" - co jedno drugiemu przeczy skoro wiem ze można kogoś skrzywdzić nimi to tak samo wiem, że można je wysłać i opisywałam jak wysyłano je do mnie nawet z forum, opisywałam najmniej 4 takie przypadki, tylko ja na odkrycie tego nie dostawałam szału a reagowałam skutecznie przepędzając takiego intruza, najczęściej taką intruzkę - rozpoznałam ich. :) I to wystarczyło, wmawianie komuś istnienia pozaziemskich nie do pokonania demonów jest nie na miejscu prowadzi do walki z wiatrakami a nie do prawdziwej obrony siebie i swojej wolności.
Awatar użytkownika
czarnyTrójkąt
VIP
VIP
Podziękował: 4 razy
Podziękowano: 8 razy

Postautor: czarnyTrójkąt » 09 gru 2016, 15:36

danut pisze:I nielogicznie to rozumujesz . Ja twierdzę, ze "myślokształty mogą kogoś skrzywdzić " a zaraz piszesz "Ty uważasz, że demona (w twym rozumowaniu pajaca wymyślonego przez chory umysł) nie można wysłać do kogoś" - co jedno drugiemu przeczy skoro wiem ze można kogoś skrzywdzić nimi to tak samo wiem, że można je wysłać i opisywałam jak wysyłano je do mnie nawet z forum, opisywałam najmniej 4 takie przypadki, tylko ja na odkrycie tego nie dostawałam szału a reagowałam skutecznie przepędzając takiego intruza, najczęściej taką intruzkę - rozpoznałam ich. :) I to wystarczyło, wmawianie komuś istnienia pozaziemskich nie do pokonania demonów jest nie na miejscu prowadzi do walki z wiatrakami a nie do prawdziwej obrony siebie i swojej wolności.

Ty Danut nie wierzysz w demony - tak pisałaś już nieraz. I do wszystkich którzy w nie wierzą pisałaś że to myślokształty czyli tzw. wymyślone pajace. Czyli że nie można do nikogo wysłać takiego wymyślonego pajaca bo to tylko wymysł - ja tak to odbierałem.
A ja do Twojego "kolegi" na nik - na literkę "s" wysłałem takiego "pajaca" nie informując go o tym ani nie dając w żaden sposób mu to odczuć :) Wysłałem konkretną istotę o konkretnym kształcie i rodzaju :) A Twój kolega na otwartym forum mnie zjechał że wysłałem taką a taką istotę i żem cienias bo on ją odbił! Więc można... :) Ponadto..tak! do Ciebie nie można się dostać gdyż jesteś chroniona przez "coś" (przekraczające me możliwości) - tylko że ja nie miałem powodu nigdy by naruszyć tę Twoją ochronę - nigdy nie poruszyłaś mnie tak jak ten Twój kolega na "s" :)
Więc demony są! I są wcieleni którzy mogą ich skłonić do ingerencji w materię - a jak w to nie wierzysz - to nie wierz. Ja wierzę - jestem zleceniodawcą takiej ingerencji :) Jest za to kara ale tacy jak ja mówią "idę na to" :)
عش ودع غيرك يعيش
danut
VIP
VIP

Postautor: danut » 09 gru 2016, 16:35

Ja nie wierzę w samoistniejące gdzieś w oddzieleniu od ludzkich świadomości demony. Wszystko to wpisuję w nasze istnienie w wielu rzeczywistościach na raz i w tworzenie tych rzeczywistości przez siłę pilotującą nasze dusze. Zatem, ty możesz przyczyniać się do tworzenia rzeczywistości demonicznych, a nawet w takiej zaistnieć jako prawdziwy demon, diabeł, szatan :) ja na tę ścieżkę nie wchodzę.
Co dalej patrzysz na mnie przez pryzmat kolegi na s.. - czy słusznie, jak wyraźnie widać po naszych postach od wielu lat, że mamy różne zdania na wiele kwestii, a to co on o mnie pisze i sądzi nie jest wyznacznikiem moich myśli, ani o mnie prawdy. Ingerencja w materię - ależ tak, ona istnieje, przecież pisałam o wirusach zakłócających prawdziwy odbiór informacji, a materia jest przecież z nich zbudowana. " Ponadto..tak! do Ciebie nie można się dostać gdyż jesteś chroniona przez "coś" (przekraczające me możliwości) " - I owszem wiem o tym, :) W jednej ze swoich postaci przedstawił się jako żołnierz, od wielu lat na forach i soldado i jego "wybranki" chcą siebie pod jego ochronę podstawić - nie udaje im się to, ponieważ on tylko z tego się śmieje, złość i w końcu próba podjęcia z nim walki kończyła się na ich w tym przegranej, działy się dziwne rzeczy, do których się nie przyznają - a ja o nich wiem i wraz z tym innym światem współpracuję i z tego się śmieję. :)
Awatar użytkownika
czarnyTrójkąt
VIP
VIP
Podziękował: 4 razy
Podziękowano: 8 razy

Postautor: czarnyTrójkąt » 13 cze 2017, 9:44

danut pisze:1)Ja nie wierzę w samoistniejące gdzieś w oddzieleniu od ludzkich świadomości demony. Wszystko to wpisuję w nasze istnienie w wielu rzeczywistościach na raz i w tworzenie tych rzeczywistości przez siłę pilotującą nasze dusze. Zatem, ty możesz przyczyniać się do tworzenia rzeczywistości demonicznych, a nawet w takiej zaistnieć jako prawdziwy demon, diabeł, szatan :) ja na tę ścieżkę nie wchodzę.

danut pisze:2)Co dalej patrzysz na mnie przez pryzmat kolegi na s.. - czy słusznie, jak wyraźnie widać po naszych postach od wielu lat, że mamy różne zdania na wiele kwestii, a to co on o mnie pisze i sądzi nie jest wyznacznikiem moich myśli, ani o mnie prawdy.

danut pisze:Ingerencja w materię - ależ tak, ona istnieje, przecież pisałam o wirusach zakłócających prawdziwy odbiór informacji, a materia jest przecież z nich zbudowana. " Ponadto..tak! do Ciebie nie można się dostać gdyż jesteś chroniona przez "coś" (przekraczające me możliwości) " - I owszem wiem o tym, :) W jednej ze swoich postaci przedstawił się jako żołnierz, od wielu lat na forach i soldado i jego "wybranki" chcą siebie pod jego ochronę podstawić - nie udaje im się to, ponieważ on tylko z tego się śmieje, złość i w końcu próba podjęcia z nim walki kończyła się na ich w tym przegranej, działy się dziwne rzeczy, do których się nie przyznają - a ja o nich wiem i wraz z tym innym światem współpracuję i z tego się śmieję. :)

ad1) Ale demony są i jest nauka płynąca z kontaktem z nimi! Nie jesteś w Kosmosie jedyną wcieloną istotą! :)
ad2) Patrzę na Ciebie jak na koleżankę w skokach w ciało która ma bardzo dużą wiedzę - ale nie zawsze ma rację gdyż kontakty z Demonami i Diabłami nie poprzez medytację, nie poprzez oobe, nie przez ld przerabiałem z Nas dwojga tylko Ja!
ad3) nie mogę się do Ciebie dostać nie ze względu, że masz taką ochronę (bo gdyby to miało Ciebie czegoś nauczyć - to bym się dostał!), ale dlatego, że Ciebie już w kontakcie duchowym niczego nie mogę w tej chwili nauczyć i siebie również - po prostu w tym życiu oboje osiągnęliśmy (na swój prywatny sposób granicę swych duchowych możliwości!
Ty masz do końca tego życia uważać jak uważasz, a ja nic więcej nie wyrwię w tej kwesti :(
عش ودع غيرك يعيش
Awatar użytkownika
Lakshmi
VIP
VIP
Podziękował: 115 razy
Podziękowano: 264 razy

Postautor: Lakshmi » 13 cze 2017, 19:46

Czarny trójkącie piszesz, że komuś podrzuciłeś syfa? I co mamy się ciebie bać? Uważaj bo się nadziejesz syneczku. Uważaj! To żadna chwała dla ciebie, wręcz przeciwnie WSTYD i HANBA. Prawdę powiedziałam że masz umysł gimbusa.

Przejrzałam cię wczesniej i dlatego nie odpowiadam na twoje pytania. Czekalam az sie odkryjesz i jest! :D Mówisz i masz hehe
kaplanka
VIP
VIP
Podziękował: 21 razy
Podziękowano: 30 razy

Postautor: kaplanka » 12 lip 2017, 12:46

ja zapytam niewinnie a gdzie etykaczarny trójkąt trochę się zapedzil.kazda nauka ma swoje zasady bhp pierwsza z nich po prostu nie szkodzić.z reguły jest tak że ta krowa która dużo tyczy mało mleka daje.sadze ze jest tak i w tym przypadku.ktos łamie zasady ale niech ktoś pamięta prawo powrotu.poza tym nawet jeśli demony z nim pracują nigdy nie wiadomo kiedy uderza w niego żądając zapłaty.najgorzej będzie wtedy kiedy nie będzie podanej bratniej ręki bo już jej nie będzie.zostaniesz wtedy sam czarny trójkącie i życzę wytrwałości w samotnej walce z duchami ciemnosci.pizdrawiam
miłość jest piękna nawet w późnym wieku
danut
VIP
VIP

Postautor: danut » 21 lip 2017, 16:50

I macie dziewczyny rację. Już na innym forum napisałam o niedojrzałych zabawach i próbach mydlenie nimi oczu innym na forach. Haha ha podeślę ci syfa a on go odepchnie i jakiż on wielki mag i ten drugi też mag i wojna magów jak w kreskowej bajce... a ja Wam powiem dobranoc dzieci, już pora na was, a waszych teorii nikt już słuchać nie będzie. Nauka wygrała i koniec zaciemniania jej okultyzmem. I co jeszcze mogę dodać -że kłamstwo ma zawsze krótkie nogi więc daleko nie ucieknie pomimo przebierania się z kobiety w chłopa i odwrotnie i przybierania przeróżnych nicków. Każdy ma swój identyfikator i według niego odpowiadać będzie, czy leczy się psychiatrycznie czy nie.
kaplanka
VIP
VIP
Podziękował: 21 razy
Podziękowano: 30 razy

Postautor: kaplanka » 21 lip 2017, 18:26

dokładnie dana
miłość jest piękna nawet w późnym wieku

Wróć do „Życie po życiu”