OOBE LD strach

Świadome sny i inne.

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
oleks24f
VIP
VIP
Podziękował: 268 razy
Podziękowano: 241 razy

Re: OOBE LD strach

Postautor: oleks24f » 02 cze 2017, 15:33

Jak będziesz chciał to podam ci odpowiednią do nauki lekturę. Od tego zaczniesz a potem zobaczymy co dalej. Hehh oj naczytasz się mój drogi, naczytasz się. :D
"we Wszechświecie istnieje
nieskończona liczba światów podobnych, jak i niepodobnych do naszego".

Epikur (341 -270 rok p. n. e.).

Matematyka jest alfabetem, za pomocą którego Bóg opisał wszechświat
Galilieusz
danut
VIP
VIP
Podziękował: 212 razy
Podziękowano: 141 razy

Postautor: danut » 02 cze 2017, 21:58

czarnyTrójkąt pisze:
danut pisze:Olex24f - wytłumaczył Ci doświadczenie. Wiem, odkryłam to nawet że alternatywne rzeczywistości, w których także żyjemy istnieją. Także w momencie naszej tu śmierci nasz duch może iść wzmocnić tę drugą rzeczywistość, bo one wszystkie razem tworzą jedną całość Ciebie. Dopóki coś/ kogoś sobą tworzą na prawdę - nie umieramy.

"że alternatywne rzeczywistości, w których także żyjemy istnieją" - Mogła byś to rozwinąć!
Bo widzisz niektóre dusze nie rozumieją tej waszej naukowej retoryki - Więc o co Ci tak naprawdę biega?! :)

Oprócz tego co wyjaśnił olex dodam jeszcze, że konieczne do zapoznania się z tym tematem jest jeszcze zgłębienie natury czasu, a jest dużo nowości z nim związanych w nowej nauce. To dzięki temu, że czas nie jest wielkością stałą i nie biegnie tylko w jednym kierunku mogłeś nawiązać kontakt z rokiem 1300/1400 r.n.e i wciąż odczuwasz cząstkę samego siebie z tamtego okresu.
Jesteśmy informacją roznoszoną przez światło i skupiającą się w dogodnych warunkach w nam znane życie, a kwanty mogą się ze sobą komunikować oraz teleportować w miejsca niezależnie od czasu, rozszczepiać się i łączyć ze sobą. Okultyzm podaje błędne informacje i rozpowszechnia wymyślone dogmaty oparte na kłamstwie i nie ma to nic wspólnego z wiedzą i nauką. Zamiast tego sieje strach.
Awatar użytkownika
oleks24f
VIP
VIP
Podziękował: 268 razy
Podziękowano: 241 razy

Postautor: oleks24f » 02 cze 2017, 22:37

Dokładnie tak Danut uzupelnilas moją wypowiedź w pełną i logiczną całość. :D
"we Wszechświecie istnieje
nieskończona liczba światów podobnych, jak i niepodobnych do naszego".

Epikur (341 -270 rok p. n. e.).

Matematyka jest alfabetem, za pomocą którego Bóg opisał wszechświat
Galilieusz
Awatar użytkownika
czarnyTrójkąt
VIP
VIP
Podziękował: 4 razy
Podziękowano: 8 razy

Postautor: czarnyTrójkąt » 06 cze 2017, 13:49

danut pisze:
czarnyTrójkąt pisze:
danut pisze:Olex24f - wytłumaczył Ci doświadczenie. Wiem, odkryłam to nawet że alternatywne rzeczywistości, w których także żyjemy istnieją. Także w momencie naszej tu śmierci nasz duch może iść wzmocnić tę drugą rzeczywistość, bo one wszystkie razem tworzą jedną całość Ciebie. Dopóki coś/ kogoś sobą tworzą na prawdę - nie umieramy.

"że alternatywne rzeczywistości, w których także żyjemy istnieją" - Mogła byś to rozwinąć!
Bo widzisz niektóre dusze nie rozumieją tej waszej naukowej retoryki - Więc o co Ci tak naprawdę biega?! :)

Oprócz tego co wyjaśnił olex dodam jeszcze, że konieczne do zapoznania się z tym tematem jest jeszcze zgłębienie natury czasu, a jest dużo nowości z nim związanych w nowej nauce. To dzięki temu, że czas nie jest wielkością stałą i nie biegnie tylko w jednym kierunku mogłeś nawiązać kontakt z rokiem 1300/1400 r.n.e i wciąż odczuwasz cząstkę samego siebie z tamtego okresu.
Jesteśmy informacją roznoszoną przez światło i skupiającą się w dogodnych warunkach w nam znane życie, a kwanty mogą się ze sobą komunikować oraz teleportować w miejsca niezależnie od czasu, rozszczepiać się i łączyć ze sobą. Okultyzm podaje błędne informacje i rozpowszechnia wymyślone dogmaty oparte na kłamstwie i nie ma to nic wspólnego z wiedzą i nauką. Zamiast tego sieje strach.

Danut - byłem tam kiedyś czy to tylko jakieś wypatrzenie? Cóż jestem prostakiem jeśli chodzi o naukę :) A mnie to ciekawi bo Ty się na tym znasz (a byłbym jeszcze głupszy gdybym nie zapytał osoby która takie rzeczy rozumie - więc pytam :)
عش ودع غيرك يعيش

Wróć do „OOBE i LD”